There are so many more things to discover

آمار بازدید از سایت

بازدیدکنندگان : 4474

حاضرین در سایت

ما 8 مهمان آنلاین داریم

شرکت صنایع غذایی آذر نام آراز با اندوخته بیش از 30 سال در صنعت آرد در مرکز و شمال غرب کشور برای صنایع مختلف با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان این صنعت و با استفاده از تجارب ارزشمند آنها و تلفیق آن با دانش روز سعی نموده محصولات با کیفیت و مطلوب به مشتریان عرضه نماید.

این مجموعه در راستای بهبود صنایع آرد و نان و فرآورده های آردی مفتخر است برای اولین بار در ایران اقدام به تولید و عرضه انواع آرد سایر غلات و محصولات مکمل نماید. این شرکت در سال 1388 با توجه به رویکرد جامعه به محصولات سالم، رژیمی و مغذی و نیاز صنایع مختلف به آرد جو مرغوب و با کیفیت بر خود ملزم دانست که در این زمینه گامی بردارد. از این رو پس از تحقیقات وسیع در زمینه مصرف محصولات رژیمی و مغذی و تکنولوژی های روز دنیا و همچنین با استفاده از کارشناسان معتبر صنعت آرد کشور و پس از یکسال بررسی های مستمر طرح تولید و پلن تجاری آن آماده و عملیات ساخت و احداث واحد تولیدی پیشرفته مدرن (Roller Milling System) آغاز گردید و در شهریور ماه 1391 با دریافت پروانه بهره برداری وزارت صنعت، معدن و تجارت و در آذر ماه 1391 با اخذ پروانه های بهداشتی از وزارت بهداشت و درمان و دریافت گواهینامه استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود.

رسالت ما کسب موفقیت به عنوان برند برتر سلامت در صنعت غذایی با تولید محصولات سالم و ارگانیک (طبیعی) می باشد.

تغذیه سالم برای بدن مفید می باشد، سالم خواری برای سالم سازی مولکول های بدن یک نیاز ضروری است. سالم سازی مولکول های بدن یعنی سلامت بدن از نظر جسمی و روحی (Microinotient) .

امروزه اهمیت انتخاب رژیم غذایی سالم و مناسب و نقش تعیین کننده آن بر سلامتی خانواده بر هیچ کس پوشیده نیست. در این راستا صنایع غذایی آذر نام آراز در کنترل کلیه مراحل خرید مواد اولیه با کیفیت بالا، تولید، توزیع و به کارگیری پیشرفته ترین ماشین آلات و در نظر گرفتن بهترین نوع بسته بندی اهتمام ویژه ای دارد و به منظور دستیابی به این هدف سرمایه گذاری قابل توجهی در زمینه خرید مجهز ترین تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا نموده است .

 

تحقیق و توسعه

تیم تحقیق و توسعه (R&D) این شرکت از کارشناسان مجرب صنایع غذایی و آرد و غلات  کشور تشکیل شده که همواره با تحقیقات مستمر و بهبود روش های تولید محصولات، مطابق با نیاز مصرف کنندگان از نظر کیفیت، قیمت و ارائه خدمات روز افزون در تلاش جلب رضایت مصرف کنندگان محترم می باشد.

 

کنترل کیفیت (QC)

“كنترل كیفیت یعنی توسعه، طراحی، تولید و ارائه خدمات به محصولات با كیفیت، اقتصادی و قابل استفاده ای كه باعث رضایت همیشگی مصرف كننده شود.”

کنترل کیفیت مواد با انجام آزمون های تخصصی در کلیه مراحل از تأمین مواد اولیه تا ایستگاه های مختلف خطوط تولید و بسته بندی توسط متخصصین کنترل کیفیت این شرکت صورت می پذیرد .

فعالیتهایی که مسئولیت آن را واحد Q.C به عهده دارد شامل کنترل مواد اولیه ورودی به کارخانه و مراحل تولید به صورت مستمر و مداوم می باشد. در واحد کنترل کیفیت شرکت با توجه به امکانات و تجهیزات کامل موجود  به بررسی خواص طبیعی مواد اولیه ورودی پرداخته می شود تا پس از تایید این واحد به مرحله تولید انتقال یابد. همچنین محصول تولیدی بارها در حین تولید با توجه به آزمایشات شیمیایی ، فیزیکی و میکروبی روز مورد بررسی قرار می گیرند تا در صورت بروز مشکلات در حین تولید به رفع آنها اقدام شود.

واحد کنترل کیفیت این شرکت با بهره مندی از کارشناسان مجرب ، امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته بستر مناسب در جهت افزایش و بهبود کیفیت محصولات تولیدی را فراهم نموده است.

شرکت صنایع غذایی آذر نام آراز به همت و تلاش مدیران و کارکنان خود در حال انجام مراحل اخذ و پیاده سازی سیستم های مدیریت ایمنی و کیفیت غذایی ISO22000:2005  ،ISO9001:2005  ،  HACCP و کسب نشان حلال می باشد و انشاا... در آینده نزدیک به این مهم دست پیدا خواهد نمود.

Copyright © 2011. ARAZ Co. All Rights Reserved.